Auto detailing Szczecin – odnów swoje auto

Auto detailing Szczecin to sposób na odnowienie oraz zabezpieczenie Twojego samochodu. Oddaj go pod profesjonalną opiekę.

Dlaczego warto jest regularnie dbać o auto?

Kupując nowy samochód możemy być pewni jego doskonałego stanu. Z czasem jednak zaczyna na niego oddziaływać czas oraz warunki, w których się znajduje.

Auto, które na co dzień użytkujemy wystawione jest na różne czynniki zewnętrzne, które wpływają na jego wygląd oraz kondycję. Jeżdżąc samochodem musimy się liczyć z obiciami, podrapaniami, ale również wpływem warunków atmosferycznych na karoserię.

Sytuacja, w której nasz pojazd parkowany jest zawsze poza garażem sprawia, że dodatkowo jest narażony na gorsze warunki.

Co więc powinniśmy robić żeby go otoczyć właściwą opieką?

Kosmetyka samochodowa pozwala zabezpieczać auto. Stosowana regularnie nie pozwoli doprowadzić do pojawiającej się rdzy lub powiększania się automatycznie uszkodzeń takich jak np. odpryski lakieru.

Warto zadbać o systematyczny car detailing wykonywany przez zespół profesjonalistów. Korzystając z usługi możesz sprawić, że nawet stare auto nabierze blasku i połysku niczym samochód prosto z salonu!

Czym jest auto detailing?

Auto detailing to czynności związane z pielęgnacją lakieru oraz czyszczeniem wnętrza w aucie.

Lakier jest bardzo mocno narażoną powłoką podczas użytkowania. Nawet jeżeli bardzo staramy się go nie uszkodzić pojawiają się na nim mikropęknięcia oraz wżery np. po zimie kiedy miał kontakt z solą. Każde lekkie obicie kamyczkiem czy innym przedmiotem osłabi lakier nawet jeżeli na gołe oko tego nie widać.

Również korzystanie z myjni automatycznych jest szkodliwe dla powłoki pojazdu. Szczotki powodują zadrapania, które są początkiem do możliwego korodowania.

Auto detailing pozwoli zabezpieczyć lakier Twojego samochodu. Jeżeli będziesz powtarzał zabiegi regularnie zyskasz pewność, że będzie pod należytą ochroną.

Zabezpieczanie lakieru auta pomoże niwelować wpływ kurzu, pyłów oraz różnych substancji, które na niego opadają. Usługi obejmują wykorzystanie jedynie bezpiecznych dla auta oraz środowiska środków. Jednocześnie wszystkie produkty są skuteczne i sprawdzone.

Wybierając profesjonalny auto detailing decydujesz się na to co najlepsze dla Twojego samochodu.

Co wchodzi w zakres auto detailingu?

Auto detailing Szczecin to kompleksowy zestaw usług, które zabezpieczą Twoje auto. W jego ramach możemy skorzystać z:

  • polerowania lakieru
  • usuwania rys i zadrapań
  • odtłuszczania lakieru
  • nakładania specjalnej ceramicznej powłoki
  • nakładania folii ochronnych

Polerowanie lakieru oraz jego pokrywanie warstwą ochronną skutecznie wpłynie na wizualny odbiór samochodu i zadowolenie kierowcy. Dodatkowa powłoka chroni przed metalicznymi wytrąceniami, wpływem promieni słonecznych oraz odbarwieniami.

Poza czynnościami zewnętrznymi zapewnione jest również sprzątanie we wnętrzu samochodu. Utrzymywanie wnętrza w dobrym stanie jest równie ważne dla naszego komfortu.

Powłoki plastikowe oraz metalowe w środku samochodu zostaną dokładnie oczyszczone, a następnie pokryte specjalistycznymi środkami, które zapobiegają przyleganiu kurzu oraz brudu. Warstwa też ma właściwości zabezpieczające przed mechanicznymi uszkodzeniami.

Jeżeli pozostawisz swój samochód w rękach specjalistów przekonasz się, że nie tylko zadbają o jego wygląd, zabezpieczą, ale również naprawią drobne elementy, które tego wymagają. Lakier, szyby, a nawet podwozie zostanie odnowione!

Auto w dobrej kondycji, które doskonale się prezentuje sprawia, że każda jazda wiąże się z czystą przyjemnością użytkowania.