Perfekcyjne święta są możliwe!

Święta Bożego Narodzenia to moment, który zawsze wiąże się z dużą ilością radości, ale również jest okresem, kiedy musimy stawić czoła wielu wyzwaniom. Nierzadko bowiem musimy zmierzyć się z ocenami i opiniami naszych najbliższych. Czy czujecie presję, by podczas tych dni prezentować się jako najlepsza wersja siebie, mimo świadomości, że nigdy nie uda się spełnić wszystkich oczekiwań? Organizowanie rodzinnych spotkań to nie lada wyczyn, wiąże się bowiem z licznymi obowiązkami i stresem związanym z przygotowaniami. Jak po wielogodzinnej harówce „przy garach” poczuć się i wyglądać doskonale? Niezależnie od tego, kobiety – jesteście niesamowite. Mam dla Was parę rad, które, mam nadzieję sprawią, że ten czas będzie bardziej komfortowy.

Negatywne uczucia czuję zwłaszcza wtedy, kiedy jestem oceniana przez innych podczas większych zgromadzeń rodzinnych. Cieszę się, że obecnie mam okazję spędzać świąteczny czas w gronie najbliższych osób. Choć ilość gości przy stole jest ograniczona, cenię sobie dobrze wyglądać. Zawsze staram się ubrać elegancko, ale jednocześnie wybieram takie stylizacje, które są wygodne i dobrze na mnie leżą. Dodatkowo, dbanie o swój wygląd dodaje mi pewności siebie i poprawia nastrój. Szczególnie lubię welur, a w tym roku postanowiłam założyć aksamitny garnitur, do którego dobiorę biżuterię: kolczyki i naszyjnik.

Świąteczny sweter – klucz do magii świąt

Kolejnego dnia święta zawsze decyduję się na nieco kiczowaty świąteczny sweter, który zestawiam z satynową spódnicą. Zdecydowanie odpuszczam wysokie szpilki i bieliznę modelującą. Uważam, że kiczowate swetry świąteczne wprowadzają pozytywną atmosferę i mogą być dobrym rozwiązaniem szczególnie wtedy, gdy napięcie przy rodzinnej kolacji jest na tyle duże, że można by je kroić nożem.