Planuj swój rok podróży! Odkryj najtańsze destynacje do odwiedzenia, dzięki styczniowym okazjom

Styczeń to wyjątkowy czas dla zapalonych podróżników, który nazywany często „Styczniowe Okazje”. To okres, gdzie ceny biletów lotniczych spadają nawet o 60% w porównaniu do reszty roku. Już drugi rok z rzędu obchodzimy to święto tanich podróży wspólnie z Wami.

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zaplanować swojej kolejnej podróży, nie martwcie się. Mamy dla Was kilka inspiracji, które pozwolą Wam skompletować plany i zarezerwować bilety jeszcze przed końcem stycznia.

Nawet jeśli początkowo uznać możecie, że proponowane przez nas miejsca są Wam dobrze znane, zachęcamy do dokładnego przeczytania. W artykule znajdziecie także wiele wskazówek i trików dotyczących odwiedzanych miejsc oraz propozycji nowych, ekscytujących doświadczeń.

Top 5 niedrogich i niezapomnianych podróży do zarezerwowania podczas Styczniowych Okazji!

1.

Bruksela: Podczas Styczniowych Okazji lot do Brukseli może być tańszy niż podróż pociągiem z Warszawy do Krakowa. Nie przegapcie okazji odwiedzenia tej znaczącej stolicy Europy, oferującej bogatą kulturę, architekturę i gastronomię. W Brukseli warto również wybrać się na wycieczkę do takich malowniczych miasteczek jak Brugia, Gandawa czy Antwerpia, pełnych flamandzkiej architektury i kultury. A jeśli chcecie zobaczyć jeszcze więcej, proponujemy wycieczkę do francuskiego miasta Lille, położonego niedaleko belgijskiej granicy.

2.

Mediolan: Mediolan to idealne miejsce na krótki urlop. Bilety można już znaleźć za około 150 zł. Jeśli już odwiedziliście Mediolan, zaproponujemy Wam wyprawę do regionu jeziora Como, gdzie odkryjecie wiele atrakcyjnych miejsc i niepowtarzalnych krajobrazów.

3.

Bari: Bari jest stolicą Apulii i jest doskonałą bazą wypadową do odkrywania południa słonecznej Italii. Poza urokliwym Starym Miastem w Bari, proponujemy podróż pociągiem wzdłuż wybrzeża, aby odkryć takie malownicze i autentyczne wioski jak Polignano a Mare, Alberobello, Lecce, Monopoli czy Brindisi.

4.

Londyn: Londyn to miejsce, które każdy pasjonat podróży powinien odwiedzić przynajmniej raz w życiu. Jeśli jeszcze tam nie byliście, Styczniowe Okazje to doskonały moment na rezerwację tanich biletów. Jeśli już gościliście w stolicy Wielkiej Brytanii, zaproponujemy Wam kilka mniej oczywistych miejsc do odwiedzenia oraz wycieczek do takich miast jak Windsor, Stonehenge, Bath, Oksford czy Cambridge.

5.

Berlin: Berlin to kolejne miejsce, które można odwiedzić za przysłowiowe grosze podczas Styczniowych Okazji. Berlin obfituje w fantastyczne muzea, słynne graffiti i niezapomniane kluby techno. Proponujemy również odwiedzenie sąsiedniego miasta Poczdamu, gdzie znajdują się pałace Sanssouci i Neues Palais wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Skorzystajcie z ostatniego tygodnia Styczniowych Okazji i zarezerwujcie bilety do końca stycznia! Odkrywajcie nowe miejsca kiedy tylko zechcecie! Niech ten rok będzie pełen niezapomnianych podróży!